Almanya'ya 100 €, Diğer Ülkelere 500 € Üzeri Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Hediyelik Kuranı Kerim Çeşitleri

Hediyeleşmek sünnettir ve Peygamberimiz (sav) tarafından bizlere de tavsiye edilmektedir. Müslümanlar da gerek özel günlerde gerekse herhangi bir güne bağlı kalmaksızın sevdiklerine hediye almak istediklerinde o hediyenin manevi bir hediye olması bu hediyeleşme işlemini daha da sevaplı yapmaktadır. Çünkü verdiğiniz hediye de karıdaki kişiye Rabbimizi ve peygamberimizi (sav) hatırlatıyorsa ya da ibadet etmesine vesile oluyorsa bu sevap vesilene olana da aynen yazılır. İşte bizlerde Müslüman kardeşlerimizin bu ihtiyacını karşılamak için manevi hediyeler hazırladık.

Bu sayfada hediye edilebilecek Kuranı Kerim çeşitlerini listeleyeceğiz.

Ahşap Kutulu Kuranı Kerim Çeşitleri

Sitemizde en çok rağbet gören hediye Kuranı Kerim çeşitlerinden biri Ahşap kutulu Kuran modelleridir. Özel el işçiliği ile üretilen sandıkları ve suni deri ciltleriyle çok şık manevi hediye çeşitleridir.

Kadife Kuranı Kerim Çeşitleri

En çok tercih edilen hediyelik Kuranı Kerim çeşidi ise Kadife kaplı Kuranı Kerim çeşitleridir. Birbirinden güzel 15 farklı rengi ve yumuşak dokusuyla alanlar tarafından çok beğenilmektedir. Güzel bir dini hediye çeşididir.

Termo Deri Kuranı Kerim Çeşitleri

Kadife Kurandan sonra en çok tercih edilen 2. Hediyelik Kuranı Kerim ise Termo deri ciltli Kuranı Kerimdir. Kadife Kuranı Kerimler gibi birçok renk seçeneği vardır ve çok güzel bir İslami hediye çeşididir.

Plaket Kutulu Kuranı Kerim Çeşitleri

Kadife kutulu ve kadife ciltli Kuranı Kerim çeşitleri de çok beğenilen hediyelik Kuran modelleridir. Unutulmayacak manevi hediye modelleridir.

Kılıflı Kuranı Kerim Çeşitleri

Canlı ve cıvıl cıvıl renkleri, biala kılıfı ve kapağı ile gönüllere taht kuran musaf çeşitlerindendir. Kılıflı olması ve küçük boyutlu olmasından dolayı bu hediyelik Kuran çeşidi yanınızda, çantanızla, arabanızda vb. taşımaya çok uygundur.

Kâbe Şeklinde Kuranı Kerim Çeşitleri

İşte görüntüsüyle de ibadet etmeye vesile olan hediyelik Kuranı Kerim modeli. Kabe görünümlü Kuranı Kerimler. Kuranı Kerim Allah’ın kelamıdır ve okuması çok sevap anlaması ayrıca farzdır. Kabe görünümlü Kuranı Kerimler görünümüyle de Kabe şeklinde olduklarından kapalı durumda kendisine baktığımızda bile Allah’ı hatırlatmakta ve tefekküre vesile olmaktadır. Bu yönüyle eşsiz hediyelik Kuran çeşididir.

Deri Ciltli Kuranı Kerim Çeşitleri

Deri ciltli olmasından dolayı daha ağır bir hediye olmaktadır. Ağır ve özel bir manevi hediye arıyorsanız deri Kuranı Kerimleri tercih edebilirsiniz.

Kaplamalı Gümüş Kuranı Kerim Çeşitleri

Kaplama gümüş Kuranı Kerimler belli oranda gümüş belli oranda da nikel karışımızdır. Ancak sitemizdeki en özel hediyelik çeşididir. Gerçekten unutulmayacak ve iz bırakacak bir hediye arıyorsanız Kaplamalı gümüş Kuranı Kerim tercih etmelisiniz.

Yaldızlı Kaplama Kuranı Kerim Çeşitleri

Yaldızlı Kaplama Kuranı Kerimler de kaplamalı gümü Kuranı Kerimlerle aynı olmakla beraber altın kaplama görüntüsü vermek için belli bölgeleri altın yaldız ile kaplanmıştır. Bu hediyelik Kuran çeşitleri de bir başka eşişiz hediye çeşididir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.