Almanya'ya 100 €, Diğer Ülkelere 500 € Üzeri Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yasin Kitabı Çeşitleri ve Fiyatları

Yasin cüzü Kuranı Kerim içerisinde bulunan surelerden en faziletli olanlarını toplayan bir hazinedir. Bu nedenle her Müslümanın elinin altında muhakkak bir adet Yasin kitabı olmalıdır. Yasin kitabı çeşitleri mevlüt hediyesi arayanlar için de en çok tercih edilen mevlid hediyelik çeşitlerindendir. İçerisinde en faziletli sureleri barındırması ve başkaları okudukça sadaka-i cariye hükmüne geçip amel defterini açık bırakması bu hediyenin seçilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Yasin kitapları mealli ve mealsiz olarak ikiye ayrılmakla birlikte, mealli olanlar da karton kapaklı, kadife ciltli, süet ciltli ve raşel ciltli olarak dört farklı seçeneğe ayrılmaktadır. Ayrıca fihristli Yasin cüzü arayanlar da sitemizdeki Yasin çeşitlerine bakabilirler.

Yasin cüzlerinin farklı ebat çeşitleri de bulunmaktadır. Yasin çeşitlerinin aşağıdaki ebatlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz.

  • 23x34cm. - Cami Boy Yasin Cüzü
  • 19x28cm. - Rahle Boy Yasin Cüzü
  • 16x24cm. - Orta Boy Yasin Cüzü
  • 14x20cm. - Hafız Boy Yasin Cüzü
  • 12x17cm. - Çanta Boy Yasin Cüzü
  • 9x14cm. - Büyük Cep Boy Yasin Cüzü
  • 8x11cm. - Cep Boy Yasin Cüzü

Klasik Yasin Kitapları

Klasik Yasinler en çok satılan ve en uygun fiyatlı Yasin kitaplarıdır. Farklı ebatları bulunur.

41 Yasin Cüzü Çeşitleri

41 Yasin cüzü alarak uygun fiyattan alıp dağıtmak isteyenler için 41 Yasin kategorimizdeki çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Sitemizde çok al az öde sistemi ile miktar arttıkça fiyat düşmektedir. Yine de bununla uğraşmadan indirimli Yasin kitabı almak istiyorsanız bu kategoriye bakabilirsiniz.

Fihristli Yasin Çeşitleri

Aslında sitemizde bulunan tüm Yasin kitapları fihristlidir ancak klasik Yasinler gibi bazı Yasin cüzü çeşitlerinde fihrist kitabın ön ya da arka tarafında bir sayfada yazılıdır. Fihristli Yasinler kategorisindeki Yasin kitaplarında ise sayfaların sol tarafında fihrist bulunmaktadır.

Büyük yazılı Yasin Kitabı Çeşitleri

Sitemizde bulunan tüm Yasin kitaplarında bulunan Arapça ve Türkçe yazılar okunaklıdır. Ancak büyük yazılı Yasin kitapları kategorisinde bulunan Yasin kitapları için özel bir çalışma yapılmış ve hem Arapça Kuran metinleri hem de Türkçe meal yazıları büyütülmüştür. Bu şekilde yaşlılar ve göz problemi olanlar ya da yeni Kuran okumayı öğrenmiş kişiler için bir kolaylık sağlanmıştır.

Mealli Yasin Cüzü Çeşitleri

Mealli Yasin cüzü dediğimizde şimdiye kadar anlattığımız Yasin kitabı çeşitlerinin aynısıdır ancak bir sayfa Arapça Kuranı Kerim karşı sayfası ise Türkçe mealidir. Kartok ciltli, Kadife, Süet ve Raşel seçenekleri bulunur.

Karton Kapaklı Mealli Yasin Kitapları

Cildi karton kapaklı olan mealli Yasin cüzü çeşitleridir.

Kadife Ciltli Mealli Yasin Kitapları

Cildi kadife olan mealli Yasin cüzü çeşitleridir. Mevlüt hediyesi olarak ya da özel günler için hediyelik arayanlar için manevi hediye çeşitlerindendir.

Süet Ciltli Mealli Yasin Kitapları

Cildi süet olan mealli Yasin cüzü çeşitleridir. Mevlütte dağıtılan hediye çeşitlerindendir.

Raşel Ciltli Mealli Yasin Kitapları

Cildi raşel olan mealli Yasin cüzü çeşitleridir. Mevlid için hediyelik çeşitlerindendir.

Kelime Mealli Yasin Kitabı

Diğer meallerin tamamından farklıdır. Arapça Kuranı Kerim metni üzerinde her bir kelimenin Türkçe anlamı bulunmaktadır.

Toplu Yasin Satışı

Sitemizde Çok Al Az Öde sistemi bulunmaktadır. Bu şekilde sepette miktar arttıkça ürün birim fiyatı otomatik düşer. Bunun dışında whatsapp hattımızdan da toplu alımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Amme Cüzü Çeşitleri

Kuranı Kerim’in 30. Cüzüne amme cüzü denilmektedir. Bu kategoride amme cüzü çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.