Almanya'ya 100 €, Diğer Ülkelere 500 € Üzeri Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Avrupa'dan Dini Ürünler Siparişi
25.06.2023

Avrupa'dan Dini Ürünler Siparişi

Avrupa'dan dini ürün siparişi vermek isteyenler hayrat.eu sitemizden kolayca ve güvenle sipariş verebilirler. Sitemizde 10 ana kategori ve yüzlerce alt kategori altında binlerce İslami ürün bulunmaktadır. Özellikle Kuran-ı Kerim çeşitliliği en fazla olan site hiç şüphesiz hayrat.eu. Kuran-ı Kerim dışında meal çeşitleri, Yasin kitabı çeşitleri, hediyelik dini ürünler, dini çocuk ürünleri, Osmanlıca eğitim kitapları, Cevşen kitapları, cevşen kolyeler, İslami kitaplar ve tesbih, seccade, takke, şal, misvak, sarık gibi İslami ürünler sitemizde bulunmaktadır.

Avrupa'da hangi ülkelere gönderim yapıyoruz?

Sitemiz üzerinden şimdilik sadece 8 Avrupa ülkesinden sipariş verilebiliyor ancak bu ülkeler dışındaki ülkelerde oturuyorsanız hiç üzülmeyin 0049 178 157 53 19 numaralı whtasapp hattımızdan bize ulaşarak bulunduğunuz ülkeye de sipariş verebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden doğrudan sipariş verilebilen bu 8 ülke de zaman içrerisinde inşaallah artırılacaktır.

Peki Avrupa'dan sipariş verebileceğiniz bu 8 ülke hangileri:

  • Almanya
  • Fransa
  • İngiltere
  • Hollanda
  • Belçika
  • İsviçre
  • İsveç
  • Avusturya

Kargo ücretleri ne kadar?

Kargo ücretleri sipariş verilecek ülkeye göre değişmekle birlikte Almanya depomuzdan gönderileceği için tüm Avrupa ülkelerine oldukça uygun fiyatlarla gönderilmektedir..

Kargo ücretinizi öğrenmek için almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin ve sepet sonrasından sonraki adres sayfasına gelerek adresinizi girin. Adresinizi girdiğinizde kargo ücretinizi de sayfada görebilirsiniz.

Hayrat.eu sitesi güvenli mi?

Öncelikle 10 yılı aşkın süredir sitemizin faliyet gösterdiğini ve bu güne kadar herhangi bir güvenlik problemi yaşanmadığını iletmek isteriz. Bunun dışında sitemizde 256 bit ssl sertifikası bulunduğunu ve uluslararası bir sertifikasyon tarafından güvenli olduğuna dair kilit işaretinin alan adının sol tarafında bulunduğunu da iletmek isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.